Comments

A gdzie Gdańsk? Albo Gdynia? Albo choćby Szczecin? — 3 Comments

  1. Z wycieczkowcami zawszy był problem. Jeżeli już wpływają to do Gdyni – głębokość portu jest jak najbardziej wystarczająca. Docierają tutaj najczęściej statki z dłuższymi trasami. W tygodniowych rejsach juz za dużo stolic w rejonie Bałtyku więc wycina się te najmniej atrakcyjne. W Gdańsku mamy coraz większe DCT i można podziwiać najwieksze kontenerowce ;) A turystom podobają się takie lokalizacje jak np. port na Maderze, że schodzisz z wycieckowca w ciagu kilku minut spaceru docierasz do centrum miasta, a nie krążysz wokół kontenerów ;)
    Z rejsów, które jeszcze kojarze, ze mają w rozkładzie Gdynię to jest Bałtycka Przygoda (MSC Orchestra – MSC Cruises) lub dłuższy rejs Costa Cruises (Pacifica). Oba jednak zaczynaja i kończą trasę w Kilonii w Niemczech. Jeżeli chcielibyście wypłynąć z Trójmiasta w rejs po Bałtyku to możecie plany odlożyć w bliżej nieokresloną przyszłość ;)Albo odwiedzić Szewcję ze stena :D A te rejsy polecamy całą rodzinką ;) dobrze, że ofertę wycieczek rozszerzają ;)

  2. Aniu, liczylam na Twoj fachowy komentarz w tym temacie! Dziekuje za szczegoly i pozostaje z nadzieja, ze ta nasza Polska kochana zacznie kiedys promowac siebie w udany (dochodowy) sposob.
    Ja staram sie jak moge promowac moja ojczyzne – o tym nastepna notka.

  3. Dom nasz spory, plus strych, plus nawet na dworze cieplo wiec daloby sie w namocie zyc.
    Ale oby nigy nie bylo takiej potrzeby…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *