Uzbierałam pokaźną kupkę dolarów ‘depozytując’ czeki z wypłat w banku.
Czas na wydatki.
Postanowiliśmy niewielką część tych wieloletnich oszczędności przeznaczyć na wycieczkę w miejsce, które według mnie jest najpiękniejszym kawałkiem tego świata jaki dane mi było zobaczyć.
We wrześniu chcemy polecieć na Hawaje.

Pytanie zadał mąż, jako główny organizator wycieczki: czy chciałabym pojechać w to samo miejsce, czyli na wyspę Maui, czy może tym razem powinniśmy wybrać się na inną wyspę np. Kauai.

Foty z Maui

Zapewne to pytanie rozbawi moich czytelników, ale pragę je poddać publicznej debacie.
Proszę pomóżcie mi zdecydować, bo jak widać sama nie bardzo potrafię.
Niespełna 5 lat temu, we wrześniu, spędziliśmy tydzień w Lahainie i bezapelacyjnie miejsce to mianowałam Rajem na Ziemi. Ciągnie mnie by ponownie ten Raj odwiedzić, martwi mnie jednak, że tym razem zostanę tam na zawsze:-)
Ale co jeśli Kauai jest równie piękną wyspą? Może warto wybrać się właśnie tam?

Są na pewno pośród moich czytelników osoby, które jeśli odkryją jedno wspaniałe miejsce to pragną do niego powracać choćby każdego lata, każdego dłuższego weekendu. Sentymentalne pordróże mogą być równie ekscytujące jak te w nowe miejsca.
Co wybrać?
Gdzie polecieć?
Pomóżcie:-)


Comments

Trudna decyzja:-) — 5 Comments

  1. A nie zechciałabyś tych piniendzy przeznaczyć na Radio Maryja?

  2. Zawsze mi się wydawało, że Hawaje są trochę nagłośnione, znane, popularne, a atrakcyjniejsze, choć mniej znane, wydają się być Malediwy czy Seszele…

  3. Oczywiście, tak czy owak, chciałbym też mieć podobny dylemat co Ty :D Żeby nie było.

  4. Ja mysle, ze moze fajnie bylo by polaczyc obydwie wyspy?! Otoz z relacji wszystkich znajomych ktorzy na Hawajach byli, kazdy jednoglosnie mowi ze Maui jest super i chetnie tam wraca. Jednakze nie kazdy z tych osob byl na Kaui. Wydaje mi sie ze Kaui wyglada atrakcyjnie z dwoch wzgledow, nie jest to wyspa przereklamowana, i ma piekna przyrode (kwiaty). Ja na Maui jeszcze nie bylam…ale wraz z mezem wybierzemy sie tam w krotce… W marcu zwiedzilismy Oahu i Big Island :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *