Comments

Za co kocham Amerykę — 6 Comments

 1. O tak tez to uwielbiam tutaj, chyba ani razu nie musiałam się tłumaczyć dlaczego chce produkt zwrócić, a kupując w Costco nie potrzebny jest nawet paragon.

 2. Costco uwielbiam za tą możliwość, nie pytają o paragon, nie pytają o nic:-)
  Kiedyś kupowałam tam rybaczki, nie ma przymierzalni, kupiłam dwa rozmiary, w domu zdecydowałam, które zostają, które oddam. Rewelacja!!!

 3. ech Marysiu, a pani w owym sklepie z butami ecco nie poinformowała Cię, że ecco nie daje gwarancji na swoje obuwie a są tylko objęte rękojmią? Dotychczas nasza ukochana marka, a dziesiąt par jedne jedyne sandały Kuby rozleciały się podeszwy. Po absurdalnych wręcz odpowiedziach na reklamacje pozostaje już nie tylko niesmak do sklepu, ale i do marki również. U nas to chyba już nie tylko inna wersja marketingu, ale też takie nastawienie, że każdy interesant to wyłudzacz itp. Zmieni się kiedyś ta nasza mentalność narodowa ? ;)

 4. Ja na sama mysl ze mam robic zakupy w ukochanym kraju mam mdlosci tym bardziej ze pracowalam w slepie przez wiecej niz 10 lat wiec znam te historie od podszewki. Od lat 5 mieszkam w Szkocji i tu tez nie ma takich problemow idziesz oddajesz i nikomu nic nie trzeba ” udawadniac” poprostu zmienilam zdanie co do blendera jesli jeszcze nie kupilas to polecam Thermomix nie jestem pewna czy jest dostempny w Stanach ale poczytaj sobie moi rodzice maja to cudo od lat 14 chyba i ja zamiezam wlasnie kupic to cudo
  http://thermomix.vorwerk.com/pl/
  Pozdrawiam :)

 5. W Costco robię dokładnie to samo. Kupuje dwie pary w dwóch rożnych rozmiarach, a przy następnych zakupach oddaje te które nie pasują. Fajne jest tez to, ze można bez paragonu oddawać do 6-ciu miesięcy od daty zakupu (przynajmniej odzież).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *