Bardzo ważna przesyłka z Mediolanu dotarła dzisiaj.
Jakieś lekkie perturbacje spotkały ją na cle w Filadelfii. Już myślałam, że rząd amerykański pobierze odpowiednie tantiemy za możliwość posiadania tej wspaniałości, ale obyło się bez dodatkowych opłat, ufff.

Ilekroć znajdę się w posiadaniu numeru nadania przesyłki, którą można śledzić, istotnie ją śledzę. Już kiedyś wspominałam, że logistyka działania poczty, FEDEXu czy UPSu niezwykle mnie fascynuje. Najchętniej sama bym sie nadała w jakimś większym pudle, żeby osobiście tego doświadczyć. Te wszystkie przystanki, skanowania listu przewozowego, ilość ludzi zaangażowana by przesyłka z punktu A dotarła do punktu B – to wszystko bardzo mnie ekscytuje.
W ostatnim tygodniu strona UPSu dzięki mnie była chyba najczęściej odwiedzaną stroną, gdy tylko zasiadałam przez kompem, sprawdzalam czy paczucha jest już bliżej mnie, a że na ajfoniku mogę robić dokładnie to samo, to i robiłam:-)

Oto trasa bardzo ważnej przesyłki


Comments

Nadejszla wiekopomna chwila — 8 Comments

 1. A cóż to za przesyłka? Taka ważna, co w niej jest? Przepraszam za wścibskość, ale bardzo mnie to zainteresowało.

 2. Tak! Torebusia! Dotarła!
  Ale nie z kangura:-)
  W moim odczuciu jest tak piękna, że aż boję się jej dotykać. Na razie wciąż trzymam ją w bawełnianym pokrowcu, w którym była nabyta.
  Moje pierwsze wrażenie: jaka ona duuuża.
  Fajnie, że taka, więcej się do niej zmieści.

 3. aaaaaaaaaaa, już sobie wyobrażam jaka musi być boska ;))) Wojtek studzi wszelkie moje zapłaty torebkowe – pilnuje abym nie kupila zbyt duzej bo ja potem w niej mam miliony rzeczy o milionowej wadze ;) Nazywa to troską o mój kręgosłup i o swoje nerwy zszargane przez długie oczekiwania na wyciagniecie poszukiwanej rzeczy z otchłani zbyt przepastnej torby ;)))
  pozdrawionka ;)

 4. Ach ta upragniona torba, to teraz czekam na fotkę, którą w końcu wybrałaś z tych toreb.

 5. Wielce niepraktyczne. Gdybym zamawiał coś z Włoch, to oliwę w 10 litrowym baniaku… albo Vespę :-)

 6. @ Maciej – Wielce niepraktyczne zamowienie torebusi, czy wielkie niepraktyczne, ze az z Wloch? W tamtejszym sklepie byla najtansza i tam nie doliczali kosztow wysylki:-)
  Nastepnym razem zamowie via UPS oliwe, Vespe, mozarelle, bazylie, tiramisu, gelato i wszystko inne:-)
  Ach, gdybym tylko mogla urodzic sie jeszcze raz to chcialabym byc Wloszka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *