Znajomi zaprosili nas na chrzest i pierwsze urodziny Dantego.
Nie chcieliśmy kupna prezentu zostawiać na ostatnią chwilę, jadąc do Polski miałam w głowie pomysł na coś z kraju pochodzenia dziadków chłopca. Nabyliśmy drobną rzecz, pamiatkę z chrztu, ale to wciąż nie był odpowiedni prezent urodzinowy.

W Paryżu nie rozglądaliśmy się specjalnie za zabawkami itp.
Ale oto w jednym z naszych ulubionych paryskich domów towarowych na stoisku z gadżetami przeróżnymi zobaczyliśmy fają tackę z talerzykiem, kubkiem i sztućcami dla dziecka. Pogapiliśmy się i odeszliśmy wzdychając, że nie mamy nikogo komu możnaby sprawić taki gift.

Tadam! Wieczorem tego dnia przypomniałam sobie o urodzinkach Dantego. Wróciliśmy do sklepu przyjżeć się czy to na pewno odpowiedni podarunek. Odpowiedni, ale za duży na nasze ograniczone bagaże.
Tutaj przyszedł nam z pomoca internet, jeden klik i okazało się, że taką własnie puzlową obiadową tackę można kupić na Amazonie. Drugi klik, przedmiot zakupiony, my nadal we Francji a Amazon już przesyłkę wysyła do naszego domu.

W ubiegłą niedzielę uczestniczyliśmy w przyjęciu urodzinowy, które zgromadziło wielu gości a tym samym wiele prezentów. Wiele to zbyt skromne słowo – prezentów była wielka góra!
Pośród ubranek, w których przewżały te z motywem strażackim (tato Dantego jest strażakiem w SF), oraz zabawek, w których znalazły się chyba ze 4 różne auta-rowerki dla maluchów, nasz mały prezent wyraźnie zainteresował nie tylko mamę chłopca, ale i pozostałe mamy.

Jeśli za jakiś czas mój test ciążowy będzie pozytywny, to kupię tą tackę dla naszego maleństwa. Mimo, że będzie czekać na dzień pierwszego użycia przeszło dwa lata, to i tak już mam w głowie wszelkie możliwe zastosowania i opowieści związane z tym genialnym edukacyjnym przedmiotem.

Rodzice maluchów – Puzzle Dinner Tray- polecam!


Comments

Prezent dla rocznego chłopca — 3 Comments

  1. Z tym terminem użycia to tak z roczny zapas dałaś ;))))) Roczniak cuda z takim cudem może czynić ;)

  2. Było na opakowaniu 1+, się tym zasugerowałam:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *