Comments

Oddam używane ubrania — 6 Comments

 1. Sądzę, że najszybciej ciuchy znajdą potrzebującego właściciela pozostawione w czystym wrou z opisem obok śmietnika. Niestety PCK tlumaczy odzysk bawełny względami hignienicznymi. Że niby jak biedny to nie musi w uzywanym chodzic i inne takie brednie. Kupujac dobre jakościowo ciuchy, cięzko je zniszczyć,nawet przy intenstywnym użytkowaniu. Na szczęscie problem z przekazaniem ciuchów dziecięcych jest dużo mniejszy ;) Te krązą po dzieciach krewnych i znajomych ze znikomymi uszczerbkami ;)
  Na walońskim brokancie miałabyś problem z głowy ;) Tam nawet 1 ( słownnie jeden ) but znjadzie chętnego nabywcę :D resztą tą historię chyba znacie ;))

 2. A może Polski Czerwony Krzyż? Tam chętnie przyjmą ciuchy. Albo jeszcze są przytuliska św. Brata Alberta.

 3. Dawno do Ciebie nie zagladalm, bo bylam na mini-jakby-wakacjach ponad tydzien. A tu tyle notek :))))

  Zycze milego pobytu w PL :)

 4. Jestem pod wielkim wrażeniem tych targów, i dobrego zorganizowania zbiórek rzeczy
  Niepojmuję dlaczego nie można u nas zorganizować takich rzeczy choćby raz w roku :)

 5. mam na imię ewa.mam troje dzieci.dwóch synów i córeczkę kingusię.kinga urodziła się z wodogłowiem pokrwotocznym jest cały czas rehabilitowana.płacimy z własnej kieszeni za rehabilitację bo fundacje nam odmówiły pomocy finansowej.brak funduszy.mój mąż jeden pracuje.bardzo bym prosiła może ma ktoś jakieś niepotrzebne ubrania to bardzo byłabym wdzięczna.jeżeli państwo mi odpiszecie to podam swój adres.pozdrawiam ewa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *