Przestań tylko chcieć!
Rusz głową i wymyśl coś.
Coś co zrewolucjonizuje świat.

Myślisz sobie teraz: co to takiego może być?
Pomyśl sobie za chwilę: co by mi się przydało, co chciałbym mieć a czego nie ma na tym ziemskim padole, co choć w niewielkim stopniu usprawniłoby moje życie, pomogło mi, przydałoby mi się. Byłoby dla mnie, ale też dla innych. Dla tych wszystkich, którzy zapłaciliby by to coś mieć.

PRZYKŁADOWY POMYSŁ:
Ilu ludzi na świecie słucha iPoda?
Ilu ludzi słucha innych przenośnych odtwarzaczy?
Ilu ludzi by słuchać muzyki używa słuchawek?
Tych ajpodowych białych, ale też tych wszystkich innych nie ważne jakiej firmy, ważne tylko jak bardzo ich cienkie kabelki się skręcają, zaplątują, zasupłują, gdy nie są w uszach.
Ile ludzi każdego dnia zanim usłyszy pierwsze dźwięki ulubionej muzyki, zanim usłyszy pierwsze radiowe wiadomości musi rozplątać swoje słuchawki?
Spotkała Cię kiedyś taka łamigłówka?
Mnie dość często, mimo że muzyki słucham bardzo malutko, ale słuchawki zawsze mam przy sobie w torebce.
Zaplątują mi się w pamięć flesz zaczepioną o smycz, w mój pracowy identyfikator również przyczepiony do smyczy. Zaczepiają się o wszystko to co mamy w naszych torebkach lub plecakach.

Jeden mały wynalazek do ich poskromienia i cała sytuacja się zmienia.
Malutki gadżecik, który je zwija, skręca, ochrania.
Coś co możemy na stałe przyczepić do naszego grajka, lub coś co może być doczepione do plastikowego ochronnego etui.

Oczywiście ktoś może powiedzieć, że były już podobne wynalazki, np. zwijane słuchawki philipsa, które nie zdały egzaminu. Pewnie, że nie zdały, bo opakowanie nawijające było za duże. To musi być coś naprawdę malutkiego, ale funkcjonalnego. Coś co będzie gadżetem, który każdy bez wyjątku będzie chciał mieć. Bo będzie świetnie się prezentować i będzie niesamowicie wygodne.

Usiądź i siedź tak długo aż wymyślisz.
Pytaj ludzi, jak sobie wyobrażają taką rzecz. Rysuj, analizuj, projektuj, rób prototypy.
Jestem głęboko przekonana, że ktoś kiedyś takie coś wymyśli i ZROBI NA TYM FORTUNĘ!
Czemu tym ktosiem nie możesz być właśnie TY?
To jest właśnie tego typu produkt, który z pewnością przyniesie ogromny zysk pomysłodawcy.

Powodzenia!


Comments

Chesz być bogaty? — 1 Comment

  1. Polecam słuchawki bezprzewodowe ;)
    Aczkolwiek słuchawek dawno przestałam używać, bo jeśli słucham muzyki to w domowym zaciszu ( no oczywiście o ile Młodzi jej nie zagłuszą ;) ). Nie wolisz słuchać dzwieków wokół Ciebie? :) O czym rozmawiają obok ludzie, szum samochodów, wszelkich urządzeń, a najbardziej wyłowionych wśród tego hałasu dzwięków ptaków i szumu wiatru :) Jakie jest Twoje zdanie w tym temacie? Nie uważasz, że słuchawki na uszach są przejawem izolacji od otaczającego nas świata ? :) Tak ostatnimi czasy w drodze do pracy obserwuję te wszytskie zakrkowane uszy i tak sie nad tym często zastanawiam ;)Bogactwo szczęscia nei daje, co najwyej bardziej uprzyjemni życie ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *