Dwieście czwarty numer miesięcznika, jeśli dobrze liczę, ukazuje się na polskim rynku od 17 lat. A po raz pierwszy go kupiłam. Twój Styl to grube, kolorowe czasopismo, składające się z reklam prasowych i próbek reklamowych różnych kosmetyków oraz z niewielkiej ilości tekstu do czytania.
Kupiłam, bo irlandzka kuzynka streściła mi przeczytany właśnie w Twoim Stylu, felieton Agaty Passent. Zainteresował mnie.
Kiedyś Asia komplementowała moje pisanie słowami: „Czytam twoje zapiski na równi z felietonami Agaty Passent”. No tak, tylko ja osobiście nigdy jej nie czytałam. Dzisiaj był ten pierwszy raz.
Skan tekstu zamieszczam tutaj, może ktoś z Was będzie chciał też go przeczytać. I życzyłabym sobie by pośród tych ktosiów byli w dużej części mężczyźni.

Drodzy Panowie, pomińcie wszystkie głupiutkie feministki i uwierzcie, że oprócz nich są prawdziwe kobiety, które czekają na prawdziwych dżentelmenów.
Jestem bardzo szczęśliwa, że przed kilkoma miesiącami odnalazł mnie taki taktowny kompan i mogę każdego dnia doświadczać tego o czym traktuje ta wypowiedź.
Comments

Felieton — No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *