Największą satysfakcję sprawia mi wykonywanie pracy, która ma sens.
Dzisiaj w piękny sposób potwierdziło się, że to co robiłam miało sens, miało ogromne znaczenie. Tych kilka obowiązków, które mi powierzono, było zaledwie promilem w wielkiej machinie zadań potrzebnych by przekonać członków Komitetu Wykonawczego UEFA, ale i tak jestem dumna ze swojej pracy, jak i pracy wszystkich ludzi, zaangażowanych w to wielkie przedsięwzięcie.
Fabryka, której przestałam ostatnio być pracownikiem, organizowała marketing kandydatury Ukrainy i Polski na UEFA EURO 2012.
Pamiętam jak ogłoszono przetarg na obsługę tej akcji. Pamiętam jak kompletowałam potrzebne dokumenty, jak drukowałam wielostronicową prezentację, jak wiozłam ją na Torwar do Sztabu Euro 2012.
A potem na przestrzeni miesięcy ileż to przesyłek przekazywałam właśnie do dyrektora tego sztabu, herbatę mu nawet robiłam, gdy przybył na spotkanie do fabryki:-)
Ostatnia rzecz jaką zrobiłam w tym temacie, przed odejściem, to wypłaciłam zaliczkę na delegację na Ukrainę:-)Tak mi napisał:
wszystko dzięki Tobie!!
miliardy kilometrów nowych autostrad
600 boisk
30 milionów polskich dzieci zacznie grać więcej w piłkę
wszystko dzięki mojej najukochańszej byłej dziewczynie

To była notka: Z przymrużeniem oka dwa. A jak ktoś nie ma poczucia humoru i dystansu do moich zapisków, to już nie mój problem:-)


Comments

Należy się premia w wysokości 2012 € — No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *