Czy jest jeszcze coś lepszego/silniejszego/popularniejszego w naszym kraju od telewizji tefauen? Tam chyba wszystko jest NAJ. Naj-gwiazdy, naj-dzienikarze, naj-publlicysci, naj-bardziej-oglądane programy, filmy i reklamy też naj-droższe (?)
Słucham/czytam/widzę, jak rośnie w siłę korporacja, która nie dała mi w ubiegłym roku zatrudnienia, nawet szansy mi nie dała… ale to nic, to już historia.
Tak TEJ telewizji wszędzie pełno, nie tylko w telewizorkach.

Bigbradera nie oglądałam.
Rozmowy w toku, tylko raz, wtedy, gdy śp. Kasia była konsultantem nie pamiętam już, jakiego tematu.
Milionerzy wywoływali we mnie odruch wymiotny.
Szczukę za gnojenie ludzi w Najsłabszym ogniwie wcisnęłabym do wanny wypełnionej po brzegi pijawkami.
Taniec z gwiazdami oglądają wielkie tysiące (miliony?) widzów. Przyznaję, obejrzałam jeden odcinek, niecały, wtedy, gdy tańczyli do słynnych musicali. Nie rozumiem, czym się tu można tak podniecać. Tańczą i już.
Kasię i Tomka miło wspominam, bardzo mnie ten serial rozśmieszał. I Camera Cafe też. Program Kuby Wojewódzkiego na polsacie, był jedynym powodem, dla którego ostatnio włączałam tiwi. Teraz Kuba jest już u tych NAJ, a że w moim telewizorku nadal nie ma TEGO-TYCH kanałów, to się na niego nie pogapię.

Wróciłam po trzech latach mieszkania w .at do kraju i normalnym było, że nie znałam ramówki tej jedynie słusznej telewizji. Ale teraz? Kurcze, ja jej nadal nie znam. Czy to źle? ;-)

Łacha drę ogromnego, gdy czekam na dworcu centralnym z przesyłką, albo po przesyłkę i na peronie gapię się w telewizorek, a tam pan kończy program, zbiera swoje kartki do kupy i piętnaście razy uderza nimi o stół. Że niby je tak układa? Żeby miał ładny porządek po programie? :-))))
Podobno ostatnio mają tylko jedną kartkę i skreślają długopisem, pewnie odznaczają to co już powiedzieli, też mam z tego bekę, bo skreślają na końcu, tak jakby sprawdzali czy o czymś nie zapomnieli. A jeśli zapomnieli to co? To zatrzymają napisy i przedstawią pominięty temat? :-))))


Comments

Tefauen — No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *